Skip to main content

Definitely Not Fried Chicken - poradnik i najlepsze porady

Wskazówki i podstawy biznesu narkotykowego.

Witajcie! Przed wami poradnik do Definitely Not Fried Chicken. Dowiecie się z niego jak zakładać własne interesy, odkrywać technologie oraz skutecznie zarządzać pracownikami. Nauczycie się wytwarzać wysokiej jakości narkotyki i powiększać swoje imperium.

Definitely Not Fried Chicken to symulator zarządzania, w którym wcielacie się w początkującego barona narkotykowego. Zajmujecie się produkcją i dystrybucją towaru, prowadząc jednocześnie legalne biznesy, jak choćby fast foody. Zmierzycie się z problemami finansowymi, policją i wypadkami przy pracy.

Życzymy miłej lektury i dobrej zabawy w Definitely Not Fried Chicken!


Na tej stronie:


Rozgrywka i porady

Dowiedz się, jak zarządzać biznesem i radzić sobie z częstymi problemami z pracownikami oraz wypadkami przy pracy.


Interfejs i wskazówki

Interfejs w Definitely Not Fried Chicken jest rozbudowany, by umożliwić skuteczne zarządzanie. Poniżej wyjaśniamy, do czego służą poszczególne jego elementy.

  1. Panel funkcji
  2. Widoki
  3. Aktualna gotówka
  4. Sterowanie czasem
  5. Data i godzina
  6. Okno zarządzania lokalem
  7. Panel komunikatów

Porady na start

  • Rozpocznij grę od budowy fabryki narkotyków w centrum miasta i dystrybucji poprzez Hotline. Potem otwórz swój pierwszy biznes, najlepiej pralnię (Laundromat).
  • Obserwuj pracowników - zwracaj uwagę na ich potrzeby, dostępny ekwipunek, aktualnie przydzielone zadania i jak je wykonują.
  • Dostarczaj narkotyki do Scrapyard, University i Gun Store. Zdobędziesz punkty nauki, pozwalające odblokować nowe przedmioty i technologie.
  • Staraj się wzbogacać ofertę w usługach, jednocześnie zwiększając różnorodność dostępnych narkotyków, dla większych zysków.
  • Produkcja trzygwiazdkowych posiłków i narkotyków znacząco zwiększy przychody oraz zadowolenie klientów, co zaś przełoży się na ich częstsze wizyty.
  • Nie obawiaj się zatrudniać wielu pracowników w legalnych biznesach, jak kucharzy, kasjerów czy tragarzy. Ich utrzymanie nie jest drogie.
  • Pracownicy odpoczywający nie pobierają pensji, dlatego nie bój się planować im przerw. W tym czasie zajmują miejsce w pokoju socjalnym, więc na noc wysyłaj ich do domów.
  • Nie przejmuj się policją i wrogimi gangami - dopóki nie staniesz się konkurencyjny na rynku, ochroniarze i pułapki to niepotrzebny wydatek.
  • Zwiększ ilość pracowników w fabryce nabywając sąsiednie działki. Każda kolejna zwiększa limit pracowników o dwie osoby.

Zobacz także