Mass Effect: Andromeda - Mapa Eos: skrzynie, bazy, jaskinie, sekrety
Sprawdź mapę planety EOS, by niczego nie pominąć.
Każda z planet w Mass Effect: Andromeda to rozległe tereny, pełne rozmaitych punktów zainteresowania i miejsc do zwiedzenia. Wiele z nich zostanie automatycznie dodanych do mapy, gdy zbliżymy się na odpowiednią odległość. Inne pozostają cały czas ukryte.
Poniżej znajdziecie pełną mapę planety Eos, z zaznaczonymi wszystkimi najważniejszymi elementami (zobacz także: oznaczenia i ikony na mapie). W pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę na skrzynie - w grze oznaczone jako składy. Następnie zainteresowaniem powinny cieszyć się monolity, które zawierają małe zagadki z glifami. Bazy przesyłowe warto odkrywać, by uruchomić sobie szybką podróż.
Mapa Eos - przedmioty, minerały, monolity i inne
Eos to pustynna planeta. Pierwsza, na której lądujemy jako pionier. Czas przyjrzeć się, czy skrywa jakieś tajemnice i sekrety.
Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.
Ponieważ EOS to pierwsza duża planeta, którą zwiedzamy i początek gry, warto zgromadzić potencjalnie cenne przedmioty. W tym celu polecamy odkryć większość ze wskazanych na naszej mapie skrzyń (składów).
Uważaj, bowiem niektóre z nich mogą być bronione przez wroga - walka może być trudna, w zależności od poziomu bohatera i umiejętności. Jeśli jest zbyt trudna, można się wycofać i wrócić w przyszłości. Niemniej, warto zapisać stan gry i próbować (dobry sposób to szybkie znalezienie osłony i wykańczanie wrogów z daleka po kolei).
Na mapie zauważysz także duże monolity obcych. Jeśli chcesz wiedzieć, do czego służą, zerknij na stronę monolity, deszyfrowanie porzuconych, glify. W naszym poradniku znajdziesz także rozwiązanie zagadek przy konsoli.
Spis treści: Mass Effect: Andromeda - Poradnik, Solucja
Zobacz też: Mass Effect: Andromeda - Eos: monolity i glify
Zwracaj uwagę na bazy przesyłowe, których odkrycie pozwala szybko podróżować na planecie, a także dokonywać zmian w składzie zespołu, broni i modyfikacji. Miej także oczy otwarte na strefy wydobywcze - warto się nimi zajmować, ponieważ pozwalają gromadzić niezbędne minerały, potrzebne do prac badawczo-naukowych, czyli tworzenia broni i pancerza.